Tülin Şahin Lipkit Ruj

Tülin Şahin çok sevmiş olduğum bir modeldir. Geçenlerde kendi instagram hesabında sitenizde yer alan lipkit adlı likit mat ruj ürününü paylaşmıştı. Bu üründe öyle aklımda kaldı. Bugün farkettim ki elimdeki ruj bitmek üzere ve dudakları iyi gösteren bir makyaj ürününe ihtiyacım var o fotoğraf aklımda kaldığı için bende aradım sizin sitenizle karşılaştım. Normal koşullarda bilmediğim bir marka kullanmam ama Tülin şahin lipkit ürününü beğendiği için bende bir adet sadece deneme amaçlı alacağım. Memnun kalırsam sürekli iş ortamında bulunduğum için tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim. Ürünün sayfasını okudum ben soft rengi tercih edeceğim. Tenim beyaz olduğundan no 3 ağır gelecektir. Bunu sipariş sayfasından tercihini yapıp sizlere belirttim. Umarım ürün en yakın zamanda tarafıma iletilir. Kapıda tek çekim olarak da yapmak istediğimi belirttim. 3 gün içerisinde teslim edileceğini söylemişsiniz umarım bu süre uzamaz. Teşekkür ederim. Dediğim gibi umarım üründen memnun kalırım ve tüm arkadaşlarıma bu üründen sipariş verdiririm. Herkese iyi günler dilerim hoşça kalın hepiniz.

Nazlı Aziz - İZMİR

Lipkit Fiyatı, Lipkit Mat Ruj Fiyatı

Geçenlerde bir arkadaşım sitenizde yer alan lip kit ruj ürününü bir yerden gördüğünü ve ünlülerinde bu ürünü tavsiye ettiğini söyledi. Bende araştırırken sizin sitenizi gördüm bende almak istiyorum lütfen bana lipkit fiyatı hakkında bilgi verir misiniz? Ayrıca kargo ücreti ne kadar tutar?

Cevap: Tabiki kısaca lipkit mat ruj fiyatları hakkında bilgi verecek olursak; 1 adet likit ruj 39 lira, 2 adet mat ruj 69 TLdir.
3 lü paketimiz 89 lira olup son kampanya olan 6 adet lip kit 169 liradır. Kargo ücretlerine de değinecek olur ise 3 ve üzeri alımlarda kargo ücretini biz karşılamaktayız. 1 ya da 2 adet alırsanız 8 türk lirası kargo ücreti ödersiniz. Aynı zamanda yukarıda 4 ve 5 paket almak isteyenler için her hangi bir fiyat yazılmamıştır. İsteyen olursa istediği kadar alabilir.

Aranızda ben 4 adet almak istiyorum diye soran olur sa onda da kargo ücreti yoktur fiyatı 129 liradır. Ayrıca 5 paket içinde fiyat 149 lira olup isteyen bu kampanyalardan da yararlanabilirler. Lipkit by bubbly sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz sipariş vermek için de bizi arayabilirsiniz.

 

Selin - YALOVA

Lipkit Kullananlar Ne Diyor

Herkes bir ürün alınca bu ürünü daha önce kullanan var mı diye merak eder. Sadece kullananlar değil aynı zaman da lipkit ile ilgili merak edilenleri de sizin için unutmadık. Sizin için lipkit kullanıcı yorumları bölümünü oluşturduk. Menü içerisinde kolay erişebilesiniz diye bu menüden girebilirsiniz. Burada lipkit kullananlar, ürün hakkında merak edilenler, ya da siz de bir görüş belirtmek isterseniz yorum yapacağınız form yer almaktadır. Yorumlar sayfasında üst tarafta yorum yaz diye bir alan vardır bu alana girerek gerekli bilgileri doldurup görüşünüzü bizimle paylaşabilirsiniz. Hakaret ve küfür içeren hiç bir yorum onaylanmayacaktır. Onun dışındaki tüm yorumlara değer verilerek paylaşılacaktır.  Aynı zamanda burası tartışma sayfası olmayıp sadece görüşleriniz için tasarlanmıştır.

 

Lipkit Dudak Dolgunlaştırıcı - İSTANBUL

lipkit ruj - lipkit ruj yorumları