Lipkit (Lip Kit) Ruj Renkleri

Lipkit renkleri hangisidir ? Hangi renkler mevcuttur diye merak ediyorsanız. Lipkit bubbly ürününün 10 renk seçeneği yer almaktadır. Biz bunları no:1 candy, no:2 sof, ve no:3 çikolata , no:4 love ve no:5 lipkit pinkly, lipkit no:6 summer, no:7 retro ve no8: icon, no:9 dream, no:10 velvet renkleri  olarak sizlere belirtelim şimdi elimizden geldiğince sizlere anlatalım ve renkleri görsel olarak sizlerle paylaşalım.

Lipkit Candy Rengi
lipkit-candy-rengi

Yukarıdaki resim candy rengine ait olup en çok tercih edilen renk seçeneğimizdir. Bu renk no:1 candy olarak isimlendirilmektedir. Mat ve şık rengi ile günlük hayatta kolayca kullanabileceğiniz bir rujdur.

Lipkit Sof Rengi
lipkit-no2-soft-rengi
Yukarıdaki resim ise 2. renk seçeneğimiz olan soft rengidir. Bu da en az candy rengi kadar yoğun ilgi görmektedir. Dolgun görünen dudaklar ve çekici rengi ile candy likit mat ruj şimdi tanıtım fiyatıyla diğer renkler gibi 79 lira yerine 39 liradan sizlere sunulmaktadır.

Lipkit chocolate (Çikolata) Rengi
lipkit-no3-chocolate-rengi

Lipkit çikolata rengi Bubbly markasının 3. rengi olup koyu ruj sevenler için tasarlanmıştır. Gayet şık ve dikkat çekici rengi ile lip kit bubbly ürününün vazgeçilmez renkleri arasında yer almaktadır. Birden fazla ürün alanlar yukarıdaki renkler arasından seçim yapabilirler. Sizler için sitemizde yer alan ürünlerin renklerini görsel olsun yazı olarak kısaca sizlere belirtmeye çalıştık. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz bir renk seçeneği varsa bizi arayarak ya da sipariş formu aracılığı ile siparişinizi verebilirsiniz. Günlük yaşamınızda kolayca kullanabileceğiniz bu renkler ile artık dikkat üzerinizde olabilir. Mat ve doğal görünümlü görünümlü dudaklar için lip kit sizlerle…

Lipkit Bubbly Love Rengi
lipkit-love-no-4

Lipkit bubbly no 4 yani love rengiyle rujların vazgeçilmezi kırmızı renkli ruj karşınızda. En çok tercih edilen lipbubby renklerinden biri olan bu üründe göz doldurmaya devam etmektedir.

Lipkit Bubbly Pinkly Rengi
lipbubbly pinkly, lipkit bubbly pembe

Lipkit bubbly ürünün 5. serisi pembe renkli ruj karşınızda. Enerjik rengi ve göz alıcı rengi ile lipkit kozmetik ürünleri arasına girmiştir. Bu renk serinin son ve en çok satılan renk özelliğini taşımaktadır. Günlük yaşamda özel günlerde seve seve kullanacağınızı düşündüğümüz lipkit pinkly resmini de sizlerle paylaştıktan sonra herkese iyi günler dileriz.

Lipkit Bubbly  Summer Rengi
lipkit-no6-summer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lip bubbly 6. Rengi summer rengi yaz günleri için özel tasarlanmış şeftali tonu rengi olup bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez renkleri arasına girmiştir. Allık ile önerilen bu renk 2017 nin en trend renklerinden biridir.

Lipkit Bubbly Retro Rengi

 

lipkit-no-7-retro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipbubbly no 7 şeftalinin nude tonu olarak karşımıza çıkar ve summer rengi ile en trend renkler arasındandır. Her türlü makyaj ile önerilen bu rengi sizde şimdi deneyebilirsiniz.

 

Lipkit Bubbly İcon Rengi
lipkit-no8-icon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten ve toprak renginin buluşamsı olan lipbubbly icon rengi son renk olup diğer bir ismi no:8 dir. Hafif makyaj tercih edenler için önerilen ve daha doğal görünüm sağlayan bu ruju tercih etmek isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Lipkit Bubbly No:9 Dream Rengi

lipkit-bubbly-no-9-dream

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipbubbly no 9 dream rengi bu yazın en moda rengi olmaya hazir. Değişik tarz isteyenlerin en moda yaz rengi şimdi stoklarda.

 

Lipkit Bubbly No:10 Velvet Rengi

lipkit-bubbly-no-10-velvet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipbubbly no:10 velvet rengi kadifemsi dokuda, bordo tounun en hoş renklerinden biridir. En çok aranılan renk modeli olarak artık stoklarda.

 1. Gizem

  16 Mayıs 2016

  Yurtdisina da kargonuz var mi

 2. admin

  30 Mayıs 2016

  Yurt dışına gönderim yapamaktayız.

 3. Feyza

  22 Kasım 2016

  Almanyaya satiş yapiyormusunuz ve fiyatlar nedir € olarak ?

 4. admin

  25 Kasım 2016

  Almanya’ya satış yapılmamaktadır.

Yorum Yazın
lipkit ruj - lipkit ruj yorumları