Lipkit Kullanımı

Lipkit kullanımı nasıldır
Son derece kolay olan kullanımı normal likit rujlar gibi olup daha önce bir işlem yapmaya gerek kalmadan dudaklarınıza sürebilirsiniz. Çatlakları gizleyici özelliğe sahip bu ürün mat rengiyle son zamanlarda son derece popüler. Etkisi 24 saattir. Lipkit ruj kullanımında herhangi miktar yoktur. İstediğiniz  miktarda sürebilirsiniz.

Yan Etkileri
Şimdiye kadar görülmüş bir yan etkiye rastlanmamıştır.
Ayrıca makyaj malzemelerine alerjisi olanların kullanmamaları önerilmektedir.

İste ürün kullanımı bu kadar basit olup alışmış olduğunuz likit ruj gibi kullanılabilmektedir. Her renk aynı şekilde kullanılıp bir değişiklik yoktur.

Lipkit kullanımı nasıldır adlı sayfamızı ziyaret ettiniz bu ruj ile ilgili daha detaylı bilgi için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

  1. NUR ERDİNÇ

    22 Ağustos 2016

    ÜRÜN şimdi geçti elıme hemen denedim….evet guzel anında dudak kenarlarını kalınlaştırıyor….gözle görülür bır dolgunlaşma sağlıyor…..renkler harıka ayrıca kalıcı olmasıda guzel..devamlı kullanmayı duşunuyorum….resim yayınlıycaktım ama resım bölümünz yok sanırım….!!!!!

  2. admin

    27 Ağustos 2016

    Kullananların resimlerini malesef sitemizden yayınlamıyoruz. Ama instagram sayfasındaki adrese dm atarak orada yayınlanmasını isteyebilirsiniz.

Yorum Yazın
lipkit ruj - lipkit ruj yorumları