Lipkit Bubbly Toptan Satış

Sitemizde yer alan lipkit bubbly ürünü ile ilgili en çok sorulardan biri de toptan alım fiyatlarıdır. Neden sitenizde toplu alım fiyatları bulunmuyor diye sorular gelmektedir. Bu sorulardan biri aşağıda örnek olarak verilmiştir.
Soru: Selam ben İzmir’de bir kozmetik dükkan sahibiyim müşterilerim bu aralar bana sitenizde yer alan lip bubbly ruj ile ilgili sorular sormakta ne zaman gelir ve buna benzer sorular iletilmekte. Bende şimdilik sizden belli bir adet almak istiyorum en azından her renkten onar adet ona göre tekrar sipariş vereceğim. Lipkit toptan satış fiyatları ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Birde site üzerinden lipbubbly toplu alım yapabilir miyiz?

Cevap: Merhabalar dediğiniz gibi bu ruj ürünü bu aralar baya popüler ancak site üzerinden sadece son kullanıcı fiyatları yer alır. Lipkit bubbly toptan alım yapmak istiyorsanız bunu yetkililerle görüşmeniz gerekir. Sitemizdeki numarayı arayarak yetkililerle konuyu görüşebilirsiniz. Fiyatlar alım adedine göre değiştiği için biz buradan fiyat verememekteyiz.

Örnek soru ve cevap kısmını yukarıda sizlerle paylaştık. 5 ayrı renk seçeneği olan bu ürünle ilgili toptan fiyat bilgisi istiyorsanız bizi arayarak yetkililerle fiyat konusunu görüşebilirsiniz. İnternet siteleri için toptan satış yapılmamaktadır. Bu ürünü satan sadece 3 ayrı site vardır bunların dışınkakilerin satması yasaktır.

Kozmeteri ve makyaj malzemesi satan iş yerlerine en çok sorulan rujlardan biri olan lip kitle ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 1. fatos sahin

  20 Aralık 2016

  merhaba, toptan satisla ilgili detayli bilgi istiyorum.

 2. admin

  22 Aralık 2016

  Bir form doldurarak müşteri temsilcileri ile görüşmeniz gerekmektedir.

 3. naz kozmatik

  29 Aralık 2016

  toptan ürün almak istiyorum

 4. admin

  6 Ocak 2017

  Lütfen bizi arayarak bilgi alınız.

Yorum Yazın
lipkit ruj - lipkit ruj yorumları