Bubbly Cosmetics (Kozmetik)

Bubbly Cosmetics 2016 yılında herkesin beğenisini kazanan lipkit bubbly ruj ürünlerini piyasaya sürerek kendinden bahsettirmiştir. Bubbly kosmetics ürünleri içerisinde son dönemlerin en moda rujları olan likit mat rujlar yer almaktadır. Firma Türkiye’de çıkarmış olduğu bu ruj modelleriyle özellikle sosyal medya ile başlayan ve çeşitli yerlerde çıkan haberler sayesinde hemen hemen herkes tarafından ismini duyurmuştur.

Bubbly kozmetik ürünleri lipkit bubbly adıyla çıkıp ve ürün ağacı sürekli gelişmektedir. Bu sitede bu markanın rujları yer almakla birlikte bu rujlar hakkında kısaca bilgiler verecek olursak; Ürün fiyatı 39 liradır, likit mat rujlardan oluşmaktadır, 5 ayrı rengi vardır ve ürünlerin çeşitli kampanyaları yer almaktadır. Örneğin 5 adet 245 lira yerine herkes yararlanabilsin diye 129 liradan satılmaktadır. Üstelik makyaj çantası hediyeli ve kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Bu arada en çok sorulan sorulardan biri yurt dışına bubbly kozmetik ürünleri gönderiliyor mu ile ilgilidir. Sitemizde satılan ürünler sadece ülke içine kargolanabilmektedir. Yurt dışına gönderilmek ya da alınmak isteyen ürünleri biz gönderemiyoruz. Toplu olarak almak isteyenler (yurt dışı için) kendileri Türkiye’den tedarik edip gerekli işlemleri yaptıktan sonra götürebilirler.

Makyaj firmaları arasına girmiş olan bubbly kozmetics ürünlerinin ünlüler tarafından da bir çok sosyal medya hesaplarından paylaşıldığı görülmüştür. Özellikle Tülin Şahin, Gizem Hatipoğlu gibi isimlerin instagram hesabı üzerinden lip bubbly ürününü paylaşımından sonra daha çok popüler hale gelen bu makyaj ürününü almak istiyorsanız orijinal ve faturalı olarak resmi satış sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz.

 1. Feride

  3 Şubat 2017

  Geçen sene bubbly cosmetisc ürünleriyle tanıştım. İyi ki tanışmışım en sevdiğim ruj markası oldu benim için.

 2. Sevilay

  14 Temmuz 2018

  Sizin ürünleriniz diye inova diye bir firmadan geldi sitenin ismi aynı ambalaj aynı sadece reyhan değil de inova yazıyor sinirden delirmek üzereyim!

 3. admin

  29 Temmuz 2018

  Sevilay hanım zaten lipbubbly ürünü inova şirketine ait bir üründür. Yani herhangi bir sıkıntı yok.

Yorum Yazın
lipkit ruj - lipkit ruj yorumları